Individuální konzultace pro uchazeče o zkoušku zapsaného mediátora

Datum: 2. 12. 2024 | Čas: 09:00

Dáváte přípravě na zkoušku zapsaného mediátora všechno. Máte za sebou základní výcvik v mediaci, trénujete u různých školitelů, ale pořád Vám vrtá hlavou několik otázek…

Ten pocit, jakoby chyběl kousek skládačky velmi dobře znám. Někdy je to právě ta jedna malá informace, která nás dělí od úspěchu.

Co řekli po konzultaci se mnou uchazeči:

Konzultace u Ivy byla moc přínosná, má hodně zkušeností, které může předat. Myslím, že i díky ní se mi podařilo složit zkoušku na první pokus!

Já jsem oslovila Ivu ohledně pomoci při studiu na ústní zkoušku zapsaného mediátora. Prošla se mnou vše požadované a poskytla mi cenné rady… Velmi mile a profesionálně. Nevím, zda bych bez jejích rad byla úspěšná a vše zvládla. Tedy jí patří velký dík!

Podpořte svůj úspěch u zkoušek a ptejte se, dokud je čas. Konzultaci si s Vámi ráda dám i venku na procházce 🙂

Vaše mediátorka Iva

Cena: 2 000 Kč

Místo: online / offline

Celková kapacita kurzu: 1 | Počet (zbývajících) volných míst: 1

Registrace

  Odesláním závazné přihlášky souhlasím s obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zásadami ochrany osobních údajů.

  Kontakty

  Mediace a právo

  Mgr. Iva Langer Pikalová, advokátka a zapsaná mediátorka
  IČO: 00741558
  ev. č. ČAK: 17722

  náměstí Kinských 601/3, 150 00 Praha

  iva@mediaceapravo.cz
  +420 607 670 463

  Ikona Facebook

  ikona linkedin ikona instagram

  Informace pro spotřebitele: „Česká advokátní komora byla dne 5.2.2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka pověřeného subjektu: www.cak.cz.“